MSHSF-1453 Türkçe

MERKEZİ SİSTEM HAVA STERİLİZASYON FİLTRESİ
(MSHSF-1453)
Hava sterilizasyon filtresi , kompresörle çekilen havayı partiküllerinden ayırarak steril bir şekilde,istenilen ortama basınçlı bir şekilde vermek için tasarlanmış bir üründür..Temiz ve steril hava istenilen her ortamda rahatlıkla kullanılabilir.
MSHSF-1453 Hastanelerde merkezi sistem üzerinde bulunan hava hattı için tasarlanmıştır.Hastanelerde  ventolin, pulmicort, flixotide, atrovent, inhaler adrenalin gib ilaçların kullanımı bilindiği gibi merkezi medikal sitemindeki oksijen ve nebulizatör makinalarıyla yapılmaktadır. Merkezi sistem hava sterilizasyon filtresinin    kullanılmasıyla , hem oksijen tüketimi hem de nebulizatör  makinaları devre dışı bırakılmış olacaktır.
Merkezi sistem  hava sterilizasyon  filtresinin  kullanımıyla ; oksijen tüketimi azalacak,hastaların nebul tedavileri daha kısa zamanda tamamlanacak, ventolin,pulmicort, flixotide, atrovent, inhaler adrenalin daha efektif şekilde kullanımı sağlanacak ; elektrik, oksijen, bakım giderlerinden  tasarrufu elde edilmiştir olacaktır.
Merkezi sistem  hava sterilizasyon  filtresinin  uzun ömürlü olması ve bakım gerektirmemesi de kullanım açısından avantaj sağlamaktadır.Gövdesi tamamen alüminyum olup,bakteri ve mikrop barındırmamaktadır.Enfeksiyon riski taşımamaktadır.Kolay montaj avantajı sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir